دسته دارویی: اسیدی فایر

شکل دارویی: مایع سبز- آبی

ترکیبات موثر: اسید فرمیک  E236 پنجاه درصد ، اسید پروپیونیک E280 پانزده و سه دهم درصد ، اسید سوربیک E200 نه دهم درصد، اسیدلاکتیک E270 پنج درصد، اسید سیتریک E330 یک و هفت دهم درصد

کلرید مس E4 -2100 mg/kg

کلرید روی E6 – 2500 mg/kg

مشخصات عمومی و مزایا:

محصولی بسیار غلیظ و مقرون به صرفه با بیش از 70 درصد ماده موثره

همکاری متقابل اسیدهای آلی علاوه بر کاهش ph و ایجاد طعم مطبوع در آب ، سبب افزایش اثرات ضد میکروبی ، تقویت توان هاضمه ، کاهش اثر خورندگی و حذف بیوفیلم شده و یک منبع انرژی نیز به حساب می آیند.

روی و مس از عناصر کمیاب و ضروری هستند که موجب تقویت سیستم ایمنی ، بازسازی پوست و پر، افزایش باروری و ترمیم دیواره روده و در نتیجه بهبود فرایند هضم می گردند.

استفاده از اگروسید سوپر الیگو در نهایت سبب ممانعت از رشد باکتری های بیماریزا ( ای کولای، سالمونلا و کمپیلوباکتر) ، تحریک رشد باکتری های مفید روده، تعدیل ph مجرای گوارش ، کاهش تلفات، کاهش FCR ، افزایش کیفیت بستر، افزایش میانگین وزن گیری روزانه و افزایش بهداشت و بهبود کیفیت پوسته تخم می گردد.

دارای تاییدیه های GMP+، ISO 9001، در زمینه کنترل کیفیت محصول

میزان و نحوه مصرف : به ازای هر 1000 لیتر آب ، 500-300 میلی لیتر اگروسید سوپر الیگو اضافه نمایید. لازم به ذکر است که میزان مصرف به PH  اولیه آب بستگی دارد.

بسته بندی: اگروسید سوپر الیگو در گالن های پلی اتیلنی 5 و 10 کیلوگرمی عرضه شده و از تاریخ تولید تا 3 سال اعتبار مصرف دارد.

تولید و بسته بندی: شرکت CID LINES بلژیک